AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Nu vin la inmomrmantare!

In jos 
AutorMesaj
Shep
Membru avansat
Membru avansat

Capricorn feminin
Numarul mesajelor : 130
Localizare : Marte...

Data de inscriere : 05/06/2009

MesajSubiect: Nu vin la inmomrmantare!   Dum Iun 14, 2009 12:22 pm

Dupa cum am zis nu vin la inmormantare si nici nu-ti platesc sicriul,ok?...Oricum...Acu ca tot ai dat click,uite-te pritnre ele =]](Incep de pe ultima pagina ca nu-s multe si-s recente)

Avi-uri:

1./
2.
3.
P.S.La asta am dat crop din sign^^
4.
5.
Tot eo's Dopilica^^
6.
7.

Sign-uri:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Well...N-am prea multe brush-uri ca dupa aia se blocheaza iar si nu mai merge ...Iar cel cu Corps Bride e ceva ce-am testat eu...Pentru ca habar n-am cum sa tai imaginile...

P.S.Lucrez in GIMP^^...Sper sa ai o moarte linistita...A!...Si sunt incepatoare :>
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://animehellsing.vampire-legend.com
Aly
Nou venit
Nou venit

Rac feminin
Numarul mesajelor : 28
Localizare : Pe scaun...

Data de inscriere : 09/09/2009

MesajSubiect: Re: Nu vin la inmomrmantare!   Mier Sept 09, 2009 9:43 pm

Uuu frumos dar nu am murit Smile)

Asa, lucrezi in gimp... stiu cum e in gimp, fiindca am lucrat si e destul de greu O.o

Oricum, nu imi place cate brushuri ai pus, si mai ales, sunt cam goale... mdah, si incearca sa nu faci renderele mici, fiindca nu sta bine, dar desigur nici prea mari sa nu se inteleaga nimic...

Nici nu stiu ce sa iti mai zic... oricum, sa mai faci asa ca gambate.

PS: eu de exemnplu am avut cel putin 500 de brushuri in gimp, si nu se blocheaza, trebuie sa stai cel putin 5 minute pana sa se deschida, stiu cum e... dar poti pune linistita, insa trebuie sa astepti... si eu credeam ca se blocheaza, pana cand l-am lasat asa si s-a deschis.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Nu vin la inmomrmantare!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magicland :: Fan area :: Fan GFX-
Mergi direct la: